home
o nas
mapa
galeria
kontakt
praca


        Grupa Promocyjna od ponad dziesięciu lat wspiera działania marketingowe swoich klientów. Jesteśmy agencją regionalną, skupiającą działalność na terenie Dolnego Śląska, województwa Lubuskiego i Opola. Naszych klientów wspieramy poprzez animacje, degustacje, sampling, sprzedaż premiowaną, akcje wizerunkowe, merchandising, eventy, akcje specjalne, audyty, programy lojalnościowe, outsourcing, szkolenia, kolportaż ulotek, magazynowanie, dystrybucja i instalacja materiałów POS, wyklejanie witryn, montaż wizualizacji.  Naszymi klientami są przede wszystkim agencje ogólnopolskie ale również koncerny, media regionalne jak i małe podmioty gospodarcze.

        To co nas wyróżnia spośród innych to realizacja projektów promocyjno-sprzedażowych bez udziału pośredników i podwykonawców. Takie rozwiązanie ma odzwierciedlenie w wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Dysponujemy niezawodną flotą, w skład  której  wchodzą samochody osobowe, ciężarowe i osobowo-ciężarowe.  Posiadamy również bazę magazynową w samym centrum regionu. 
      Grupa Promocyjna zawdzięcza swój rozwój i sukces na rynku stałym klientom, którzy od wielu lat powierzając nam kolejne projekty do realizacji, potwierdzają tym samym swoje zaufanie i zadowolenie ze współpracy. Nasza firma to zmotywowana i doświadczona grupa ludzi w pełni zaangażowanych w pracę i nastawionych na osiągnięcie celu.

    

                                    Zespół           
                                Grupy Promocyjnej  
GRUPA PROMOCYJNA, Szczawno Zdrój ul. Solicka 6, tel/fax 074 854 00 25 Copyright  © Grupa Promocyjna '2009